


Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
NERADI BLOUMÁTE PO E-SHOPU A BOJÍTE SE, ŽE SI VYBERETE ŠPATNOU KOMBINACI?
Když zavoláte do Pip Stylově, telefon zvedne někdo, kdo Vám ukáže nejvhodnější kombinace designů, barev a kdo poradí ne na základě nějakého operátorského manuálu, ale z osobní zkušenosti.
+420 725 958 949 e-mail: klirabohemia@gmail.com
Vaše Pip Stylově
- Úvod
- Povlečení a polštáře
- Povlečení Van Gogh
- BH Van Gogh prodloužené saténové povlečení 140 x 200/220 + 60 x 70, Boulevou Grey, bavlněný satén 220TC
BH Van Gogh prodloužené saténové povlečení 140 x 200/220 + 60 x 70, Boulevou Grey, bavlněný satén 220TC
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- BH Van Gogh prodloužené saténové povlečení 140 x 200/220 + 60 x 70, Boulevou Grey, bavlněný satén 220TCSkladem 1 ks2 599 Kč2 148 Kč bez DPH
Materiál : 100% bavlna BAVLNĚNÝ SATÉN (220TC) Povlečení Van Gogh Museum je vyrobené z materiálu s extrémně hustou a pevnou vazbou. Hustota tkaní a pevnost vazby jsou nejdůležitější měřítka kvality materiálu, protože značí odolnost tkaniny. Technické označení vazby a gramáže : 40x40/150x70, 220TC a přitom je materiál tak lehoučký, měkký, má plný lesk díky saténové vazbě, dokonale pohlcuje vlhkost.
Dodáváme : V balení 1x povlak na peřinu 140 x 200/220cm prodloužení délka s otevřeným koncem k založení pod matraci ( zakončení Holandského typu ) . Povlak na polštář 60x70 s hlubokou kapsou na vložení polštáře.
Baleno: v luxusním dárkovém papírovém boxu, který obsahuje cerfifikát pravosti od Holandského muzea Van Gogha. Vnitřní potisk krabičky je reprodukcí portrétu Van Gogha.
Boulevard de Clichy je jednou z hlavních ulic v pařížské umělecké čtvrti Montmartre. Van Gogh namaloval křižovatku, kterou často míjel. Když v Paříži přišel Van Gogh do kontaktu s nejnovějším uměním své doby: impresionismem a neoimpresionismem začal postupně používat světlejší barvy. Experimentoval také s různými malířskými technikami. Jeho kartáč s mnoha pomlčkami barvy umístěnými vedle sebe prozrazuje vliv těchto uměleckých pohybů. Tato vášeň je jasně patrná na povlečení. Světlé pastelové tóny nabízejí jemnou hloubku, která se velmi dobře hodí do klasického designu ložnic
Spolupráce s Holandským Muzeem Van Gogha přinesla jedinečnou kolekci povlečení a doplňků, kde takty štětcem, barvy a linie jsou tak ostře a přesně přeneseny na bavlněný povrch, že budí dojem malířského plátna.
Materiál použitý na všechny kolekce Van Gogh je špičková čištěná a velmi silná bavlna. Způsob tkaní zaručuje odolnost a pevnost, na omak je ale povrh hladký, mírně lesklý a měkký. Vydrží praní na vyšší stupně.
Bavlna, ze které je povlečení vyrobeno, je z udržitelných zdrojů, z oblastí, kde se minimálně používají pesticidy, efektivně se hospodaří s vodou.
100% bavlna BAVLNĚNÝ SATÉN
- velmi luxusní materiál
- unikátní design
- navrženo a vyrobeno rodinnou firmou s mnohaleou tradicí
Dodáváme : V balení 1x povlak na peřinu 140 x 200/220cm, PRODLOUŽENÁ DÉLKA S HOTELOVÝM TYPEM UKONČENÍ (otevřený spodní díl k založení pod matraci. Povlak na polštář 70 x 60cm s hlubokou kapsou na vložení polštáře - nevykukuje.
Praní : v pračce na 40*C, sušení v sušičce na jemný program, sušení ve visu - není třeba žehlit.